Про ІСАР «ЄДНАННЯ»

ІСАР ЄДНАННЯІніціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “ЄДНАННЯ” (коротка назва: ІСАР “ЄДНАННЯ”) – українська неприбуткова громадська організація, заснована у 1997 році та офіційно зареєстрована у 1999 році у відповідності до Конституції України та Закону України “Про об’єднання громадян”. Наш центр створений завдяки спільним зусиллям багатьох ентузіастів громадського руху і сама назва “ЄДНАННЯ” має глибокий символічний зміст – вона означає поєднання прагнень активістів та організацій громадянського суспільства (ОГС) у справі підтримки громадської ініціативи. ІСАР “ЄДНАННЯ” відкритий для співробітництва з усіма, хто в непрості часи сьогодення усвідомлює не тільки важливість персональної ініціативи кожної людини, а й могутність об’єднаних зусиль громади.

Сьогодні діяльність ІСАР “ЄДНАННЯ” спрямована, головним чином, на допомогу громадським ентузіастам, а також найбільш активним українським ОГС, яких, із загалу зареєстрованих в Україні 38 тисяч благодійних та громадських об’єднань, налічується майже 5 тисяч. Ці організації працюють у різних сферах суспільного життя – права людини, освіта, екологія, здоров’я, культура тощо та займаються різноманітною громадською діяльністю – від покращання медичного обслуговування інвалідів та надання юридичних послуг безробітним, до заохочення розвитку місцевого благодійництва та лобіювання більш прогресивних законів. Якщо Ви хочете більше дізнатися про діяльність цих організацій, завітайте до розділу нашої інтернет-сторінки База Українських ОГС.

У відповідності до потреб ОГС в регіонах, ІСАР “ЄДНАННЯ” працює за кількома напрямками, серед яких такі: надання грантів, консультацій, тренінгів, інформаційної підтримки, дослідницьких та аналітичних послуг, підтримка розвитку мережі ОГС. Крім того, ІСАР “ЄДНАННЯ” здійснює низку програм та заходів, спрямованих на заохочення діяльності ОГС на місцях в українських громадах.

Крім того, ІСАР “ЄДНАННЯ” допомагає іншим організаціям, фондам, державним структурам, науковим установам, засобам масової інформації, бізнесменам у пошуці партнерів серед представників громадського руху України у справі обміну інформацією або впровадження конкретних проектів, надає аналітичну інформацію про НГО, консультує з питань стратегії й тактики розвитку програм підтримки громадської ініціативи в регіоні.