Правління ІСАР “Єднання”

 

Наталія КАМІНАРСЬКА,

виконавчий директор Форуму донорів (Російська Федерація)

Закінчила Московський державний педагогічний університет та магістратуру економічного факультету Московського міжнародного університету. Стажувалася в Центрі досліджень фідантропії Міського університету Нью-Йорку.

Працювала в Charities Aid Foundation, де керувала проектом з підтримки створення міських благодійних фондів в Росії. З 2001 року розвиває Форум донорів – коаліцію грантодавчих організацій, яка об’єднує провідні російські та міжнародні донорські структури, які працюють в Росії.
Член керівної Ради Міжнародної ініціативи по підтримці донорів (World Wide Initiative for Grantmakers Support), член комітету мережевої взаємодії Європейського центру фондів (European Foundation Centre) та учасник мережі Центральної та Східної Європи за відповідальну філантропію (CEENERGI).
З 2013 року – член Правління ІСАР «Єднання».

 

 

Андрій ПАВЛОВИЧ,

координатор SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre (Польща)

 

 

Закінчив фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка та докторантуру Вищої школи соціальних досліджень Інституту філософії та соціології Польської Академії Наук.

Свою діяльність у громадському секторі розпочинав з відновлення (після розпаду Радянського Союзу) скаутського руху в Україні, розвитку волонтерства та громадянської освіти. Був координатором багатьох міжнародних програм, спрямованих на розвиток молоді, зміцнення спроможності молодіжних організацій та реалізацію молодіжних ініціатив. Починаючи з 2005 року і дотепер пов’язує свою професійну діяльність з SALTO EECA, організацією, що надає унікальні можливості для посилення спроможності молодіжних організацій та розвиває міжсекторальне співробітництво з метою посилення впливу неурядових організацій на формування молодіжної політики у країнах присутності.

Член дорадчого комітету Молодіжного Партнерства Ради Європи та Єврокомісії (EU-CoE Youth Partnership) та член робочої групи “Tools for Learning”.

З 2013 року – член Правління ІСАР «Єднання».

 

 

 

Борис Стречанськи,

виконавчий директор Центру Філантропії (Словаччина)