Анатомія якісного аудиту: оцінка організаційного розвитку за методом зворотнього зв’язку

Процедура Аудиту, будь якого, зовнішнього або внутрішнього є не тільки стресовою ситуацією для організації в цілому, а й великою роботою  з боку персоналу та керівництва неприбуткової організації. Ключові питання майстер-класу направлені на розуміння користі та практичного впровадження аудиту в організації:

  • З чого почати підготовку до аудиту? Важливе  та важке питання, що потребує грунтовного розгляду та обговорення. В процессі дискусії буде можливість не тільки дізнатися про основні складові аудиту а і обговорити поетапні кроки для його підготовки та проведення.
  • Чим відрізняються зовнішній та внутрішній аудити? Обговорення цього питання дозволить учасникам виявити ключові моменти аудиту в розрізі його зовнішньої та внутрішньої сторін. Надасть впевненості у необхідності проведення аудиту та побудови структури аудиту всередині організації.
  • Як проаналізувати наслідки аудиту та використати отриману інформацію для удосконалення систем контролю організації? Учасники майстер-класу на практичному прикладі розглянуть позитивні  наслідки аудиту та  впровадження практики аудитів в організації.

Цінним результатом для учасників майстер-класу буде інформація про якісні показники аудитів, їх практичне застосування на користь організації, вироблення навику аналізу результатів аудиту та направлення їх результатів на покращення роботи організації в цілому. Майстер клас проводитиме Лариса Шкурка.

Час: 11:30 

Локація: Скайбокс 34, 2 рівень