ВІДКРИТИЙ МІКРОФОН

Шановні учасники Форуму!

Кожен з Вас має власний унікальний досвід з розвитку Вашої організації. І кожен з Вас іде з своїми очікуваннями на цей Форум. Ми щиро сподіваємося, що всі нові ідеї, цікавий досвід будуть почуті і корисні для інших організацій. Якщо Вам не вдасться провести презентацію власного досвіду, Ви маєте унікальну можливість сказати про це, чи про свої ідеї, чи про цікаві можливості для організацій громадянського суспільства у форматі «Відкритий мікрофон».

У великому залі «Олімпійський дворик» напроти центрального подіуму знаходитиметься бокс із назвою «Відкритий мікрофон». Впродовж роботи Форуму там працюватиме камера, яка зафіксує усе, що ви захочете сказати. Наші волонтери, при потребі, нададуть технічну допомогу. Також ви можете в такий спосіб висловити свої думки про даний Форум, коментарі чи побажання організаторам Форуму.

Найцікавіші виступи будуть використані під час підготовки відеоролику про наш Форум, а також розміщені на сторінці Форуму в мережі Інтернет. Тож беручи участь у форматі роботи «Відкритий мікрофон», Ви даєте згоду на публічне використання цього відео.

Запрошуємо Вас висловити свої ідеї! Хай Ваш голос почують усі!

 

Час: протягом усього першого дня роботи Форуму

Локація: зал Олімпійський дворик, 1 рівень