Тренери, спікери, модератори

Ми пишаємося тим, що в роботі ІІ Форуму з організаційного розвитку взяли участь найкращі фахівці у сфері практичного покращення життєспроможності громадських організацій:

 

Абрамян Наталія, завідуюча кафедри психології Інституту психології і соціально-політичних наук, професор Київського Міжнародного Університету.У межах Форуму буде експертом науково-дослідної лабораторії організаційного розвитку “Зважені та щасливі”.
Арданов Павло, голова Громадської спілки “Пермакультура в Україні”, PhD в галузі фізіології рослин (взаємодія рослин з корисними мікроорганізмами). Організатор перших в Україні курсів пермакультурного дизайну.
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Природні та культурні паттерни для сталого розвитку” за одним із столиків “Українського кафе”.
 
Бакланова Олександра, керуючий партнер експертної компанії pro.mova
Експерт з управління змінами, стратегії та маркетингу. Спеціалізується на складних випадках, які потребують перетину компетенцій. Була в команді, яка створила Києво-Могилянську Бізнес-Школу. Перед цим працювала в Європейській штаб-квартирі SONY (Німеччина). Перед бізнесовою кар’єрою, присвятила п’ять років роботі в некомерційному секторі – створила локальний офіс міжнародної молодіжної організації AIESEC, а згодом стала віце-президентом AIESEC в Україні. Викладає в Києво-Могилянській Бізнес-Школі, Львівській Бізнес-Школі та для чисельних некомерційних проектів. Є членом Дорадчої ради Школи лідерства та менеджменту в Українському Католицькому Університеті, AIESEC в Україні та Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.
У межах Форуму проведе майстер-клас “Як уможливлювати мрії: реальна оцінка, реальні стратегії, реальні результати”
Бальцер Вікторія, голова правління благодійної організації «Фонд громади Вознесенська»
депутат Вознесенської міської ради, помічник Народного депутата України. Має 10-ти річний досвід роботи в сфері розвитку громади, співпраці  громадських формувань з органами місцевого самоуправління та налагодження міжсекторної співпраці.
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Співпраця з бізнесом на прикладі молодіжних банків” за одним із столиків “Українського кафе”.  
Безсонова Людмила, бухгалтер Ресурсного центру ГУРТ з 2008 року. Має широкий досвід бухгалтерської та фінансової діяльності в неприбуткових організаціях.    Працює в якості тренера, консультанта з 1995 року.  Має досвід роботи у міжнародних проектах та підготовки тренерів. Є засновником неприбуткової та благодійної організації.У межах Форуму проведе консультацію «Бухгалтерський облік та оподаткування неприбуткових організацій».
  Белюкіна Наталя,  менеджер з  навчання та розвитку потенціалу  проекту ЄС «Громадянське суспільство. Діалог за прогрес», голова РНГО «Центр соціального партнерства». Має 15-ти річний досвід  роботи у сфері підтримки розвитку  потенціалу організацій громадянського суспільства.
У межах Форуму буде модератором сесії “Партнерство як стратегія: влада, громада, ЗМІ” 
Бистрицький Євген, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» (з 1998). З 2012 року – член Правління European Foundation Center.
Д
октор філософських наук, а
втор понад 80 праць. Працював у Інституті філософії АН України, Київському університеті імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянській академії. Був редактором журналу «Політична думка» та членом правління МБФ «Відродження». Президент Українського філософського фонду, один із засновників Українського Форуму Благодійників. 
У межах Форуму візьме участь у панельній дискусії “Українські організації громадянського суспільства сьогодні та завтра: як нам стати дійсно впливовими?”   
  Бондаренко Валерія, директор всеукраїнського творчого об’єднання «Славута», радник голови Дніпропетровської обласної ради (у Києві), креативний директор ВГО «Українська стратегія». Має 10-річний досвід роботи радником з міжнародних питань та питань взаємодії громадськості та влади. Має 15 річний досвід роботи з дипломатичними місіями, організаціями громадянського суспільства та організаціями технічної допомоги  у сфері створення іміджу, PR та комунікацій та залучення ресурсів.
У межах Форуму буде ініціатором обговорення «Ефективний механізм взаємодії громадськості та влади на регіональному рівні» за одним із столиків «Українського кафе».
Бордун Наталія, директор Інституту Лідерства та Управління Українського Католицького Університету.У межах Форуму проведе міні-тренінг «Як бути помітним в соціальних мережах?» та проведе вправу “Оцінювання “Типові ролі, уподобання, потенціал” у лабораторії “Зважені та щасливі”
Бояринова Оксана, основне місце роботи – Виконавчий офіс Української бібліотечної асоціації. Посада: PR-менеджер, тренер ГТЦ, керівник проекту «Інформація органів влади для громадян у бібліотеці: пошук, доступ, консультування». Має досвід викладання для дорослої аудиторії: проведення занять для бібліотекарів в Головному тренінговому центрі, Гете-Інституті, на семінарах, конференціях та спеціальних заходах УБА за такими темами: імідж бібліотекаря та бібліотеки, зовнішні комунікації, роботі зі ЗМІ, медіа-адвокація.У межах Форуму проведе майстер-клас “Ефективне використання соціальних мереж у діяльності ОГС”.
  Бриндза Вікторія, керівник аналітики експертної компанії pro.mova
Соціолог, спеціаліст з дослідження цінностей, суспільних процесів і сприйняття.

У межах Форуму проведе майстер-клас “Аналітика: підготовка до розробки та впровадження стратегії”. 
Бронюк Віктор, голова правління Благодійного фонду “Подільська громада”, лідер гурту “ТіК”.
У межах Форуму візьме участь у панельній дискусії “Українські організації громадянського суспільства сьогодні та завтра: як нам стати дійсно впливовими?
Бублик Андрій, директор із зв’язків з громадськістю „Кока-Кола Беверіджиз Україна”, член ради директорів.
У межах Форуму візьме участь в сесії “Співпраця з бізнесом як виклик для ОГС”. 
Вишняк Андрій, голова правління благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» (м.Перечин Закарпатської області). Розпочинав громадську діяльність із активіста молодіжних організацій. З 1994 року професійно працює у громадському секторі, член команди тренерів Творчого Центру ТЦК. Активно співпрацює з різноманітними міжнародними програмами в якості тренера та експерта на території України та інших країн. Має досвід проведення оцінки різноманітних проектів та програм. Спеціалізація – розвиток ОГС та розвиток громади.У межах Форуму буде експертом під час панельної дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції”.
  Величко Оксанабізнес-тренер, директор тренінгової компанії KIY.
Спеціалізується на тренінгах з комунікації, менеджменту та лідерства. Понад 7 років працює як консультант та бізнес-тренер як з комерційними організаціями, так і з неурядовими. Автор посібників «Ефективна комунікація», «Управління конфліктами» для керівників. Професійний інтерес та тема дипломної роботи МБА «Управління талантами в організації», фактори успіху та ефективності організацій.
У межах Форуму проведе майстер-клас “HR-стратегія: основні помилки та фактори успіху” та презентацію “Командні заходи в “Українському селі”
Гайдамашко Андрій, директор представництва Міжнародної неприбуткової організації PH International в Україні. Організація забезпечує реалізацію в Україні соціальної ініціативи “IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark”Володіє значним досвідом роботи як у неурядових організаціях – реципієнтах допомоги, так і у донорських, включаючи корпоративний бізнес та організації, що працюють у сфері міжнародної технічної допомоги. Тривалий час керував програмою «Захист дітей» Представництва Дитячого фонду ООН і програмами, спрямованими на вдосконалення державного управління і сприяння участі громадськості у державному управлінні за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку. Має ступінь магістра державного управління -  Master of Public Administration (Університет Манітоби, Канада).У межах форуму ознайомить учасників з практикою моніторингу і оцінки проектів, що реалізуються партнерськими неурядовими організаціями-реципієнтами допомоги в рамках ініціативи “IDEA за підтримки Microsoft YouthSpark”
Гальчинська Олеся,  менеджер з розбудови потенціалу та організаційного розвитку проекту RESPOND/Pact.  У межах Форуму буде експертом науково-дослідної лабораторії “Зважені та щасливі”. 
Глібовицький Євген, засновник експертної компанії pro.mova
Учасник Несторівської та Унівської експертних груп (довготермінові візії для України та Львова). У минулому – журналіст. Був активним учасником руху проти цензури, в 2002 році разом з колегами придумав «5 канал». З 2005 року займається аналітикою, суспільними дослідженнями та стратегічним консультуванням у бізнесі, неприбутковому секторі, розвитку міст. Викладає в Українському католицькому університеті та Києво-Могилянській академії. Експерт ОБСЄ в країнах колишнього СРСР.
У межах Форуму проведе майстер-клас “Як уможливлювати мрії: реальна оцінка, реальні стратегії, реальні результати” та майстер-клас ”Комунікації для громадських організацій: як донести свої повідомлення тим, кому вони потрібні, і тим, хто про це ще не знає”
Горова Альона, сертифікований медіатор, тренер і фасилітатор з міжнародним досвідом, старший викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія», консультант з організаційного розвитку та оцінки організаційного потенціалу.
Провідний фахівець “Інституту миру і порозуміння” з дизайну тренінгів з організаційного розвитку, стратегічних планувань, навчальних програм та методології підготовки спеціалістів з вирішення конфліктів. 

У межах Форуму проведе майстер-клас “ОСА (Organizational capacity assessment) – оцінка організаційного потенціалу за методикою Pact”  та діалог “Невимушено про розвиток”.
Горкуша Михайло, автор проекту Інтернет-право UA
заступник голови студентського самоврядування Української академії банківської справи, г
ромадський діяч та активіст. Координатор щорічної благодійної акції академії “Подаруй дітям казку”. Ініціатор та організатор Ради волонтерів академії.
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Віртуальне право у віртуальному середовищі” за одним із столиків “Українського кафе”.
Гопко Ганна, член Опікунської Ради НДСЛ “Охматдит”, координатор Коаліції «За вільну від тютюнового диму Україну», член правління Центру протидії корупції.
Кандидат наук із соціальних комунікацій, експерт в сфері громадського адвокатування та політичних комунікацій.
Одна з координаторів антитютюнової кампанії, яку визнано однією з найуспішніших адвокаційних кампаній в Україні.
У межах Форуму проведе майстер-клас “Адвокасі-кампанія як шлях до організаційного розвитку”.   
Гулевська-Черниш Анна, директор Українського форуму благодійників.
Анна приєдналася до Форуму 2007 року. До цього протягом 1997-2007 рр. працювала в Християнському дитячому фонді – спочатку на посаді програмного менеджера, а потім заступником директора зі стратегічного розвитку. У 1994 році Анна виступила ініціатором створення першої всеукраїнської молодіжної організації – Асоціації гайдів України і була її президентом з 1995 по 2001 рр. Автор понад 20 публікацій та досліджень з питань розвитку благодійництва, молодіжного руху та соціальної роботи з жіночою молоддю.
У межах Форуму У межах Форуму візьме участь у сесії “Стратегія ефективного врядування”, де розповість про досвід Українського форуму благодійників.
Давиденко Олег, менеджер з корпоративної соціальної відповідальності “МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ”.Безпосередньо перед переходом в “Метінвест” Олег обіймав посаду директора українського представництва американської неприбуткової організації PH International і керував соціальним проектом Microsoft в Україні « IDEA – Відкритий світ інформаційних технологій». Протягом своєї професійної діяльності Олег успішно керував локальними, регіональними та національними некомерційними організаціями та соціальними проектами. У 2007 році обіймав посаду національного президента JCI Ukraine.
Має дві вищі освіти в галузі комп’ютерних наук та менеджменту організацій. У 1999 році проходив навчання в Університеті Північної Дакоти(США) за програмою Global Undergraduate Exchange Program.У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Партнертство бізнесу та громадських організацій: універсальні принципи” за одним із столиків Українського кафе.
Демченко Оксана, бізнес тренер, директор з розвитку тренінгової компанії KIY, сертифікований коуч.
Має понад 10 років досвіду роботи в різних підрозділах телекомунікаційної західної компанії, де займалася підбором, оцінкою, навчанням та розвитком персоналу.  Автор багатьох статей з ефективності роботи персоналу, професійного вигорання, управління кар’єрою. Професійний інтерес: допомога у особистісному розвитку та кар’єрному зростанні співробітників організацій. Коучінг для перших осіб.
У межах Форуму проведе майстер-клас “HR-стратегія: основні помилки та фактори успіху” та презентацію “Командні заходи в “Українському селі”
Дмітрієв Віталій, ІТ-фахівець відділу комунікації та адвокації  ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”
Має більше 5 років досвіду роботи у провідній ВІЛ-сервісній організації України (відділ комунікації та адвокації) та досвід створення відеоматеріалів (ролики, інформаційні учбові матеріали, відеоматеріали).

У межах Форуму проведе майстер-клас “Медіапродукт – засіб впливу чи маніпуляції?”  
Дручинський Андрій, виконавчий директор благодійного фонду “Подільська громада”
У межах Форуму візьме участь у сесії “Партнерство як стратегія: влада, громада, ЗМІ”, де розповість про основні принципи побудови партнерських стосунків з місцевою громадою.
Іванів Наталія, менеджер з організаційного розвитку партнерів Українського медійного проекту, що його втілює міжнародна неурядова організація Інтерньюз за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Досвід роботи в неурядових організаціях Наталія отримала у Раді Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX), де працювала координатором Програми держдепартаменту США «Партнерство в галузі мас-медіа в Україні» (UMPP), та у Фундації «Україна – США». Професійну діяльність розпочинала у Львівському інституті менеджменту та у бізнес-школі «Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)». Ступінь
МВА з концентрацією у розвитку організації отримала в МІМ-Київ. 
У межах Форуму проведе презентацію “Від зовнішньої оцінки до самооцінювання: уроки досвіду для медіа-ОГС” 
Йоханссон Марія Екстрем, консультант Swedish Development Advisers
У межах Форуму проведе майстер-клас “Доброчесне врядування як умова життєздатності ОГС”.
Карпенко Тетяна, доцент кафедри психології Інституту психології і соціально-політичних наук, професор Київського Міжнародного Університету.У межах Форуму буде експертом науково-дослідної лабораторії організаційного розвитку ”Зважені та щасливі”.
Карпенко-Кантер Діана, співзасновниця мистецького хутору “Острів Обирок”, продюсер та організатор ряду творчих заходів, в тому числі фестивалю “КіноСарай” на Обирку”. Автор та ініціатор проекту «Всі на світі казки маленької Маґдалени» – 12 країн двох Американських континентів.
У межах Форуму буде модератором та ведучою усіх сеансів КІНОгалявини.
Кіфенко Олена, керівник департаменту фандрайзингу та міжнародних відносин Transparency International Україна. В Transparency International Україна координує ряд міжнародних напрямків діяльності, таких, як, наприклад, ініціативи, спрямованої на належне впровадження Партнерства «Відкритий уряд» у країнах Східної Європи та Росії, тощо.У межах Форуму проведе майстер-клас ”Доброчесне врядування. Більше ніж стандарти та процедури. Як це робить Transparency International?
Кобець Роман, кандидат філософських наук, науковий працівник Інституту філософії НАН України імені Г.С. Сковороди. Автор низки посібників та навчальних тренінгових курсів з аналізу державної політки та адвокатування, менеджер низки досліджень із проблеми комунікації у сфері охорони здоров’я. Має досвід роботи в донорських організація та органах державної влади.У межах Форуму буде учасником “круглого столу” “Потреби та можливості інституційного розвитку аналітичних центрів”
Коваль Роман, тренер і фасилітатор з міжнародним досвідом, медіатор Світового банку та Міжнародної Фінансової Корпорації (Compliance Advisor Ombudsman Office, IFC-MIGA), консультант Consilium International LLC та почесний член Асоціації фахівців з вирішення конфліктів штату Мейн (США), Голова правління “Інституту миру і порозуміння”.
У межах Форуму проведе майстер-клас “ОСА (Organizational capacity assessment) – оцінка організаційного потенціалу за методикою Pact” та діалог “Невимушено про розвиток”.
Кольцова Олена, бізнес тренер тренінгової компанії KIYСертифікований коуч по перетворенню якості життя, по досягненню Успіху, психолог – консультант. З 1995 року досвід роботи у власному бізнесі. Шість років досвіду роботи внутрішнім тренером, коучем. Коучинг для ТОП менеджерів і співробітників компаній.У межах Форуму буде експертом науково-дослідної лабораторії “Зважені та щасливі”. 
Корінець Роман, президент ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України»заступник голови Комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті, член правління МБО «Добробут громад», член президії ВГО «Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України», член Громадської ради при Міністерстві аграрної політики, член Спілки аграрних журналістів України.
Має 15-річний досвід роботи з ОГС, міжнародними організаціями та проектами міжнародної технічної допомоги у сфері розвитку сільського господарства, сільських громад. Співавтор декількох десятків законопроектів, держаних програм, книг, в тому числі книги «Селянам про громадські організації».
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Сільськогосподарське дорадництво як інструмент активізації села” за одним із столиків “Українського кафе”.
Кравчук Ірина, Голова правління Української асоціації оцінювання, член Міжнародної мережі «Оцінка програм» (IPEN),  Європейської асоціації оцінювання та Американської асоціацїі оцінювання, Міжнародній асоціації оцінки розвитку.
Кандидат наук з державного управління; автор понад 40 публікацій щодо оцінювання політики та програм, європейської інтеграції, адаптації законодавства до законодавства ЄС; автор монографії «Оцінювання державної політики в Україні».
У межах Форуму проведе майстер-клас Лідерство як запорука організаційного розвитку»
Красносільська Анастасія, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.Експерт з питань підтримки інститутів громадянського суспільства за рахунок бюджетних коштів, розробки та ухвалення регіональних цільових програм, які передбачають здійснення такої підтримки.
У межах форуму буде ініціатором обговорення “Як змусити місцеву влади дати кошти для підтримки ІГС?” за одним із столиків “Українського кафе”.
Кудар Борис, директор Учбово-методичного центру захисту прав людини, член Міжнародної правозахисної мережі Equitas.
У межах Форуму буд ініціатором обговорення “Тактика малих правозахисних груп: новітні технології для безпеки правозахисників” за одним із столиків “Українського кафе”.
 
Кулаков Андрій, медіа-експерт, директор з програмної діяльності Міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна».У межах Форуму буде учасником “круглого столу” “Потреби та можливості інституційного розвитку аналітичних центрів”
Купрій Володимир, виконавчий директор Творчий центр «ТЦК», кандидат наук з державного управління,  має значний досвід роботи в державному та недержавному секторах на керівних посадах та у якості менеджера, керівника проектів, тренера, консультанта, аналітика. Творчий центр «ТЦК» за підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя» здійснював оцінку задоволеності громадян роботою судів.
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Посилення участі громадськості у процесі судової реформи” за одним із столиків “Українського кафе” та проведе презентацію “Школи з моніторингу та оцінки”
Кюрчевський Марат, працює в Корпусі миру з 2003 року і може поділитися багатьма цікавими прикладами роботи іноземних волонтерів в Україні, розповісти про досвід волонтерів Корпусу миру у розвитку громадських організацій, допомогти вам подивитися на подібну співпрацю і на розвиток вашої організаціїї зі стратегічної точки зору.У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Співпраця з міжнародними волонтерами як ресурс організаційного розвитку для українських ОГС” за одним із столиків “Українського кафе”.
Лациба Максим, керівник Програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень.Член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспіьства при Президентові України. Експерт-консультант з планування та проведення адвокасі кампаній в сфері розвитку громадянського суспільства. Під керівництвом М. Лациби були розроблені та успішно ухвалені: Закон України «Про громадські об’єднання», Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Стратегія державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, декілька постанов Кабінету Міністрів України та ін.
У межах Форуму візьме участь у сесії “Партнерство як стратегія: влада, громада, ЗМІ”, де розповість про основні принципи побудови партнерських стосунків з органами державної та місцевої влади.
Левченко Олег, виконавчий директор Подільської агенції регіонального розвитку.

У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Інструменти розвитку сталості ОГС: чи можливе майбутнє без електронних рішень” за одним із столиків “Українського кафе”.
  
Лях Віктор, президент Фонду Східна Європа,
працював в Українському Фонді «Благополуччя дітей», в Українському державному центрі соціальних служб для молоді, а також в UNICEF. Віктор є автором ряду статей з питань соціального розвитку та громадського здоров’я. Вивчав методи соціальної роботи в Школі професійного розвитку при Католічному університеті у Фрайбурзі (Німеччина). Здобув досвід роботи в сфері корпоративної соціальної відповідальності в Business in the Community-BITC (Великобританія), а також вивчав КСВ у США. З 2011 р. Віктор – Голова Комітету з КСВ Європейської Бізнес Асоціації.
У межах Форуму У межах Форуму візьме участь у сесії “Стратегія ефективного врядування”, де розповість про досвід Фонду Східна Європа.
Лях Тетяна, заступник голови ради Всеукраїнського громадського центру «Волонтер», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка.У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Менеджмент волонтерських груп від А до Я” за одним із столиків “Українського кафе”.
Маковський Петро, засновник кредитної спілки «ВИГОДА», Голова Правління кооперативу здорового харчування «ВІРА», Голова Наглядової ради Фонду громад «РІДНЯ», Голова СТРИЙСЬКОЇ КООПЕРАТИВНОЇ ІНІЦІАТИВИ.У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Економічна самоорганізація – загублені можливості громадянського суспільства” за одним із столиків “Українського кафе”
Маслич Богдан, виконавчий директор Ресурсного Центру ГУРТ,у межах Форуму  буде експертом під час панельної дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції” та модератором сase-study “Стратегія ефективного врядування”.
Миронюк Сергій, координатор проектів/Заступник керівника Львівського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ». Основний напрямок діяльності – догляд та підтримка ВІЛ+ дорослих та дітей, співпраця в рамках «Соціальної реформи» з місцевими органами влади, співпраця в написанні обласної програми по ВІЛ/СНІДу, комунікації з партнерами.У межах Форуму візьме участь у case-study «Стратегія залучення ресурсів»
Михайленко Дмитро, менеджер з розбудови потенціалу та організаційного розвитку проекту RESPOND/Pact.
У межах Форуму буде експертом науково-дослідної лабораторії “Зважені та щасливі”. 
Місяць Віталій, виконавчий директор Благодійної організації “Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги”.Фаховий юрист, адвокат, стаж роботи в галузі права – 10 років. З 2010 року керував громадською приймальнею Хмельницької обласної громадської організації “Подільська правова ліга”.З червня 2013 року є виконавчим директором Благодійної організації “Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги”. У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Роль ОГС в розбудові системи безоплатної правової допомоги в Україні” за одним із столиків “Українського кафе” 
Музала Анна, координатор програми «Управління неприбутковими організаціями» Інституту Лідерства та Управління Українського Католицького Університету.
У межах Форуму проведе міні-тренінг «Як бути помітним в соціальних мережах?»

  Мюлік Дженніфер є лідером у сфері громадського здоров’я з 16-річним досвідом програмної роботи у галузі охорони здоров’я та ВІЛ/СНІДу. Наразі Дженніфер керує програмами Pact у сфері здоров’я, серед її здобутків – залучені гранти та контракти на суму близько $500 млн. Дженніфер добре розуміється в інноваційних громадських програмах з профілактики ВІЛ та психологічної підтримки, програмах в сферах здоров’я матері і дитини, ВІЛ-консультування та тестування, профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини. Пропрацювавши в Південній Африці і Східній Європі протягом більш ніж п’яти років, вона має практичний досвід управління і нарощування потенціалу національних кадрів і організацій. Дженніфер має ступінь магістра в галузі міжнародного розвитку університету Техасу та ступінь магістра в галузі громадської охорони здоров’я Бостонського університету.
У межах Форуму проведе майстер-клас “Інноваційні технології оцінки організаційної спроможності”
Науменко Наталія, директор «Аудиторсько-консалтингової групи «КОМПАС», практикуючий аудитор, володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу (сертифікат випускається спільно Агентством США з міжнародного розвитку ( USAID) та Фондом сертифікованих фахівців лізингового бізнесу (США). Член Правління ТОВ «Міжнародна бізнес школа «NIKLAND”. Володар Сертифікату «COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING» – Професійна кваліфікація з управлінського обліку. Має досвід проведення бізнес тренінгів в області організаційного становлення, бізнес-планування, податкового планування, управління та розвитку.
У межах Форуму проведе консультаційну сесію “Господарська діяльність неприбуткового сектору – небезпечний крок до втрати пільг? та буде експертом науково-дослідної лабораторії “Зважені та щасливі”
 
Несват Наталія, голова правління Черкаської благодійної організації “Від серця до серця”.У межах Форуму розповість про досвід своєї організації у межах case-study “Стратегія залучення ресурсів”
Непочатова Дар’я, керівник програм Українського форуму благодійників,
має 11-річний досвід професійної діяльності з організаціями громадянського суспільства у сфері PR та комунікацій, залучення ресурсів, соціального проектування та менеджменту. Стажувалася та вивчала підходи роботи з благодійними фондами та організаціями в Німеччині та США. Магістр Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У межах Форуму візьме участь у сесії “Партнерство як стратегія: влада, громада, ЗМІ” та буде експертом у науково-дослідній лабораторії “Зважені та щасливі”
Олійник Олег, експерт із верховенства людини та верховенства права, адвокат, голова Правління Громадської правозахисної організації “Христинівчани” член Правління Асоціації правників України, член Національної асоціації адвокатів України, тренер із застосування принципів верховенства людини та верховенства права, Конституції України, Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Європейської соціальної хартії (переглянутої), практики Європейського суду з прав людини.Має успішний досвід реалізації через громадські ради в Україні авторського Проекту з формування та реалізації державної політики безпеки людини шляхом розвитку людини, впливового громадянського суспільства та відповідальної правової держави Україна.У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Дієва громадська рада в Україні: добре партнерство громади, бізнесу та влади за принципом верховенства людини” за одним із столиків “Українського кафе”.
Омелян Іван, засновник та тренер ментор ГО “Файне місто”. Громадський активіст та експерт з комунікацій. Засновник Громадського освітнього проекту “Школа громадської активності” та студентського освітнього проекту “Механізми ефективного розвитку для студентських самоврядувань”. У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Від громадської освіти до громадської ініціативи” за одним із столиків “Українського кафе”
Орловський Олексій, директор програми «Громадянське суспільство та належне врядування» МФ “Відродження”.Має багату юридичну та викладацьку практику, досвід державної служби та 12-річний досвід депутатської діяльності (з 1994 по 2006 роки), а в 2004 році він отримав свідоцтво про право на ведення адвокатської діяльності. В 2002 році він зі своїми однодумцями заснував та очолив Одеську міську громадську організацію „Лицем до лиця”, яка успішно функціонує і сьогодні. Працюючи у МФВ, Олексій має можливість передавати свої фахові знання і величезний досвід громадської діяльності тим, хто прагне розвинути громадянське суспільство в Україні. Він є членом Громадських Рад при Міністерстві з питань житлово-комунального господарства, при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва, а також при Міністерстві юстиції України. Олексій – досвідчений фахівець у питаннях реформи місцевого самоврядування, діяльності органів самоорганізації населення, розвитку інших форм локальної демократії, реформи житлово-комунального господарства та інших сферах життєдіяльності громадянського суспільства.У межах Форуму У межах Форуму візьме участь у сесії “Стратегія ефективного врядування”.
  Панцир Сергій, кандидат історичних наук, доцент Школи соціальної роботи ім.. В.Полтавця Національного університету «Києво-Могилянська академія» (курси: «Соціальна політика», «Основи аналізу політики», «Соціальне планування», «Порівняльна соціальна політика»). Керівник Центру соціального партнерства та лобіювання Національного університету «Києво-Могилянська академія» (дослідження у сфері публічної політики). З 1995 року прийняв участь у 32 проектах у сфері дослідження публічної політики та розвитку громадського суспільства. Автор 46 публікацій. Поточні напрямки діяльності: ефективне управління, соціальне партнерство, лобіювання та адвокація, інструменти соціальної політики, методологія аналізу політики, моніторинг та оцінка публічної політики.У межах Форуму буде учасником “круглого столу” “Потреби та можливості інституційного розвитку аналітичних центрів”
Паливода Любов, Президент Творчого центру «ТЦК»має 20 років досвіду роботи з ОГС та міжнародними донорами, що їх підтримують. На її рахунку робота в донорських проектах Європейської Комісії та АМР США, місцевих та міжнародних бізнес кампаніях та благодійних фондах в якості експерта з програмної та організаційної оцінки; консультанта з організаційного розвитку та розвитку спроможностей, стратегічного та адміністративного менеджменту організацій та з питань, що стосуються благодійності та соціальної корпоративної відповідальності бізнесу. Досвідчений тренер та дослідник, має ступінь магістра наук з математики та математичних основ кібернетики (Київський державний університет), магістра в бізнес адмініструванні (Міжнародний інститут менеджменту, МВА) та доктора філософії (PhD) в державному управлінні (Rutgers University, США).
У межах Форуму проведе майстер-клас “Моделі, інструменти оргрозвитку та практики їх застосування в Україні”, презентацію “Школи з моніторингу та оцінки” та буде учасницею панельної дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції”.
Перепечаєнко Володимир, тренер міжнародної  програми «Правова  ініціатива  у  Центральній  Європі  та Євразії», консультант  з  організаційного  розвитку  проекту  «Мережа  громадянських дій  в  Україні».   Впродовж  13 років здійснював  керівництво Луганською обласною групою медіації та на практиці застосовував досвід стратегічного управління. Автор понад  двох десятків публікацій з вирішення конфліктів, керування НДО та організаційного розвитку. Розробив методики з експрес-оцінки рівня організаційного розвитку ОГС, підприємств ЖКГ та бізнес-організацій. Спеціалізація: стратегічне керування, організаційний  розвиток, вирішення конфліктів, підготовка тренерів.У межах Форуму буде експертом науково-дослідної лабораторії “Зважені та щасливі”. 
Підлуська Інна, заступник Виконавчого директора Міжнародного фонду “Відродження”.
У 2006-2011 роках працювала виконавчим директором МБО “Ялтинська європейська стратегія” (YES), міжнародної мережі на підтримку європейської інтеграції України. З 1992 року Інна брала безпосередню участь у становленні й розвитку низки українських громадських організацій та аналітичних центрів, зокрема – Українського незалежного центру політичних досліджень та Фонду “Європа ХХІ”. З 2012 року вона є членом правління Українського форуму благодійників.
У межах Форуму буде учасницею “к
руглого столу” “Потреби та можливості інституційного розвитку аналітичних центрів”
 
Плахтій Тарас, незалежний дослідник, голова “Центру розвитку української культури та самоорганізації”, розробник теорії та технології розгортання динамічних мереж – суспільно-політичних організацій зі змінною структурою, в основі яких лежить методологія безконфліктної колективної роботи людей у складі великих груп в раціональній площині з метою спільного вироблення, прийняття і виконання узгоджених рішень.У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Динамічна мережа як спосіб організації роботи великих груп людей” за одним із столиків Українського кафе.
Полуйко Василь, з 1995 року і до сьогодні президент Західноукраїнського Ресурсного Центру,
розпочинав громадську діяльність із активіста екологічного руху та організатора у громадсько-політичних об’єднаннях. Потім прийшла робота у професійному громадському секторі, а згодом, заглибившись у теорію групового навчання та розвитку людських спільнот, активно залучається до експертної роботи для міжнародних програм технічної допомоги Україні та деяким іншим країнам у регіоні. Є членом Товариства Лева, входить до Зарваницької ініціативи. Сфера зацікавлень – розвиток громади та освіта дорослих.
У межах Форуму буде учасником “круглого столу” “Соціальні інновації як стратегія організаційного розвитку”.
Попсуй Анастасія, директор благодійного фонду “Фонд громади Приірпіння”, національний координатор Music Camp International, магістр педагогіки та адміністративного менеджменту, тренер з євроінтеграції та громадянської освіти, автор тренінгових програм; має більше 10 років досвіду у сфері молоді та освіти, управління міжнародними та національними проектами, більше 4 років досвіду управління в громаді.
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Співпраця з бізнесом на прикладі молодіжних банків” за одним із столиків “Українського кафе”. 
  Поровська Віра, координаторка програм розвитку ЖКУ,  тренерка з питань професійного розвитку. Має сертифікати бізнес-тренера Міжнародної Організації Праці за темами «Розпочни власну справу» та «Вдосконалюй свій бізнес». Має досвід управління проектами, досвід викладання у ВУЗах, досвід роботи в бізнес-структурах. Упорядник методичних матеріалів для тренерів «Розпочни власну справу» (2010), співавтор книги  «Сім кроків до успіху» (2006) та «Підручника  для тренерів з малого бізнесу» (2004), переклала з англійської посібники: “Тренінги для соціального оточення”, „Методологія проведення тренінгу”, «Методика роботи гарячої лінії в кризовому центрі».
У межах Форуму проведе майстер-клас  «Практична психологія спілкування: трансформація заперечень».
Прудко Антоніна, менеджер програм з організаційного розвитку, проект “UNITER”, Pact. Спеціаліст з 10 літнім досвідом роботи у міжнародних (ОБСЄ, ABA/ROLI) та національних організаціях в Україні. Протягом останніх 4 років керувала розробкою та запуском системи Маркетплейс та порталу http://www.ngomarket.org.ua/ межах проетку “UNITER”, Pact в Україні, надавала консультації з розробки подібних систем у Кенії, Південній Африці, Білорусії. Розробляла програми з організаційного розвитку для громадських організацій в тому числі створення мережі адвокаційних клубів, спільноти практиків з організаційного розвитку, адаптація інструменту Pact для оцінювання організаційної спроможності (ОСА) для українських НГО.У межах Форуму буде учасницею панельної дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції” та ініціаторкою обговорення “У ритмі розвитку! Нові можливості від проекту Пакт для організацій, зацікавлених у адвокасі” за одним із столиків “Українського кафе”.
Роббінс Карстен, досвідчений підприємець. Навички стратегічного бачення Карстена, його адаптивність і вміння керувати командою лежать в основі його унікальної інтернаціональної, більш ніж 18-річної кар’єри. Як генеральний директор FirstGiving (Бостон, США), Карстен успішно трансформував структуру організації. До цього Карстен був засновником/виконавчим директором компаній, що розвивають новітні технології у Європі та США. Карстен керується принципом клієнт-орієнтованих рішень, він має великий досвід успішного впровадження на ринок інноваційних продуктів. Карстен має ступінь магістра в галузі міжнародного маркетингу Коледжу Емерсон і ступінь бакалавра в Університеті Півдня (University of the South). У межах Форуму проведе майстер-клас “Інноваційні технології оцінки організаційної спроможності”
Рогалін Яків, у всіх сенсах «донецький» і те, що називається, в одному флаконі: канд. мед. наук, хірург-проктолог вищої категорії і підприємець напівсереднього калібру, віце-президент PR-ліги України і один з найвідоміших діячів, що пропагують/розвивають вітчизняну філантропію як бізнес pro bono без профанацій і зловживань. Головним досягненням вважає діяльність в ДМБФ «Доброта», який привернув до участі у добрих справах більше 5 тис. юридичних і фізичних осіб Донецької громади. Секрет цього феноменального успіху не тримається в таємниці. За останні 8 років особисто провів більше 400 презентацій, семінарів, тренінгів et ctr. на теми соціальних інновацій в Україні, і за кордоном (Росія, Білорусь, Молдова, Польща, Естонія, Болгарія, США).
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Благодійний фонд як бізнес “pro bono” за одним із столиків “Українського кафе”, учасником “круглого столу” “Соціальні інновації як стратегія організаційного розвитку” та проведе інтерактивну презентацію «Доброта вчить доброті»
Саламатова Світланапрактик, голова ГО ICA Ukraine, ToP Фасилітатор, координатор “Програма партнерської співпраці в органах місцевого самоврядування Україна-Міннесота”.
Автор та ведуча щотижневої онлайн програми про лідерство “В Гостях у ICA Ukraine” медіаканалу Ukraine Social Community, автор програми «Формування нової сім’ї як охорона генофонду України».
 
У межах Форуму буде ініціатором обговорення «Як розвинути організацію за допомогою медіа каналу Ukraine Social Community: практичний досвід» за одним із столиків “Українського кафе”.
Саприкіна Марина, голова правління неурядової організації «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (Центр КСВ)».
Член правління Мережі Глобального договору ООН в Україні, ініціатор Національного конкурсу з КСВ в Україні, засновник спеціалізованого двомовного видання CSR Review.Автор першого комплексного посібника «КСВ: моделі й управлінська практика». 2010 року – випускник міжнародної програми LEAD «Лідерство в сталому розвитку» (Лондон, Брюссель, PE в Південній Африці).
У межах Форуму буде модератором сесії “Співпраця з бізнесом як виклик для ОГС”. 
Сідєльнік Лариса, координатор програм Всекраїнського благодійного фонду “Крона”.

У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Венчурна філантропія: як стати цікавим для соціальних інвесторів” за одним із столиків “Українського кафе” 
Смаглій Катерина, національний консультант Європейського фонду за демократію. У 2009-2012 рр. менеджерувала Антикризову гуманітарну програму Міжнародного фонду «Відродження», залучивши на її проектну діяльність більше 40 млн. грн. від Інституту Відкритого Суспільства (Нью-Йорк-Будапешт). У 2012 році була дослідником у Міжнародному центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона (Вашингтон), де вивчала сучасні тенденції філантпропії та соціального підприємництва за програмою ім. Фулбрайта. Тренер та автор низки статей на тему розвитку соціального підприємництва в Україні та світі. Національний кореспондент Європейського музейного форуму (Ліверпуль, Париж). Магістр права (LL.M.) Редінгзького університету (Великобританія) та Доктор філософії (Ph.D) Центральноєвропейського університету (Будапешт).У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Успішна грантова заявка: чого очікують донори від ОГС на сучасному етапі” за одним із столиків “Українського кафе”.
Соловйова Жанна, голова правління Житомирської обласної молодіжної громадської організації “Сучасний Формат”.

З 2007 року очолює Житомирську обласну молодіжну громадську організацію “Сучасний Формат”.
Студентка Української школи політичних студій, випускниця програми “Аспен-Україна”. Тренер та коуч Школи демократичної дії. 
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Нематеріальні ресурси громадських організацій: де і як знайти? ” за одним із столиків “Українського кафе”.
Столяренко Катерина, співзасновник та член правління Української асоціації оцінювання, член Міжнародної мережі «Оцінка програм», Американської асоціацїі оцінювання та Міжнародної асоціації оцінки розвитку.
Має 9-річний професійний досвід у сфері моніторингу та оцінки програм технічної допомоги для Європейської Комісії, Ради Європи, Міністерства закордонних справ Польщі, Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва, Управління Верховного комісара ООН з прав людини в Україні. Спеціалізується на оцінці програм у сфері верховенства права, протидії корупції, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування, освіти, інтегрованого управління кордонами, протидії торгівлі людьми та прав людини.
У межах Форуму проведе майстер-клас “Лідерство як запорука організаційного розвитку»
Стрижак Олена, голова правління Черкаського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»
У межах Форуму розповість про досвід своєї організації у межах case-study “Стратегія залучення ресурсів”
Тараненко Анна, працює у «Раді міжнародних наукових досліджень та обмінів» (IREX)/програмі «Бібліоміст» на посаді спеціаліста з розвитку веб-ресурсів. Її досвід професійної діяльності включає роботу у відділі міжнародного співробітництва Парламенту України та Конституційного Суду України, а також викладацьку діяльність. Є стипендіатом програми наукових обмінів ім. Фулбрайта (навчання в Іллінойському університеті в Чикаго).У межах Форуму проведе майстер-клас “Ефективне використання соціальних мереж у діяльності ОГС”.
Теленкова Наталія, голова комітету з питань корпоративної відповідальності компанії  «Ернст енд Янг» в Україні. 
Працює у компанії з 1998 року. Очолює комітет з моменту його заснування у 2004 році. Завданнями комітету є втілення цінностей та принципів соціального інвестування глобальної компанії «Ернст енд Янг» на локальному рівні, розробка та реалізація соціальних проектів, в тому числі проектів корпоративного волонтерства. Проекти компанії  спрямовано на розвиток та оздоровлення суспільства, а саме: популяризація практик відповідального бізнесу, освітні програми для молоді, ініціативи щодо зменшення негативного впливу на довкілля, благодійні програми.
У межах Форуму візьме участь в сесії “Співпраця з бізнесом як виклик для ОГС”. 
Тимошенко Надія, заступник виконавчого директора БА «Світло надії», керівник дитячих та жіночих програм. Працює у громадському секторі більше 10-ти років, займається розвитком програм направлених на допомогу жінкам та дітям соціально уразливих груп населення. Депутат Полтавської міської ради 6-го скликання, радник Полтавського міського голови з питань гендерної політики і сім’ї. Має практичний досвід у розробці та впровадженні соціальних програм, залученню ресурсів до організації, побудови ефективної співпраці з державними організаціями, має досвід роботи як тренер навчальних програм для ОГС. Останні роки працює над створенням центру для жінок, які постраждали від насилля та тих жінок, що потрапили у складні життєві обставини.У межах Форуму розповість про досвід своєї організації у межах case-study Стратегія залучення ресурсів” та буде ініціатором обговорення “Соціальне підприємництво як спосіб досягнення життєздатності” за одним із столиків Українського кафе.
Тимченко Ольга, керівник департаменту комунікацій Transparency International УкраїнаПрацювала кореспондентом, журналістом та редактором всеукраїнських видань, була керівником департаменту комунікацій у будівельній компанії, прес-секретарем кандидата в депутати Верховної Ради. Здійснює інформаційний супровід  організації, підтримка комунікацій з громадськістю.У межах Форуму проведе майстер-клас ”Доброчесне врядування. Більше ніж стандарти та процедури. Як це робить Transparency International?
Титаренко Ярослава, працює в IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів)/програмі “Бібліоміст” на посаді керівника відділу структурного розвитку. Має багаторічний досвід роботи в сфері розбудови громадянського суспільства. Є стипендіатом програми ім. Едмунда С. Маскі, навчалася в університеті New School в м. Нью-Йорк, США.У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Бібліотеки – двигун розвитку громади: Можливості ефективної співпраці ОГС з бібліотеками” за одним із столиків Українського кафе.
Ткаченко Сергій, голова Правління Донецької обласної організації «Комітет виборців України» . Працював незалежним консультантом Офісу Координатора проектів ОБСЕ в Україні по Донецькій та Луганській області. Експерт Венеціанської комісії Ради Європи. Експерт з розвитку територіальних громад. Консультант компанії ДТЕК з розробки Стратегій соціального партнерства в громадах присутності компанії. В якості експерта та консультанта розробив стратегії розвитку, налагодження комунікації влади та громадськості більше ніж в 20 територіальних громадах України. Один з авторів методичного посібника «Влада та громада: боротьба чи співпраця».У межах Форуму буде експертом під час панельної дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції”.
Трофименко Юрий, директор Центру гуманістичних технологій АХАЛАРтренер-консультант, автор книг по лідерству, саморозвитку та самодопомозі.У межах Форуму проведе презентацію нової інтернет-платформи ДОБРОДЕЛ.
Халілов Айдер, експерт з розвитку потенціалу ОГС у проекті «Демократизація права людини в Україні», Програми розвитку ООН.
Має 13 років досвіду тренерської та експертної роботи. Спеціалізація: підвищення потенціалу ОГС, розвиток громад, представництво інтересів та захист прав.
У межах Форуму проведе майстер-клас: «Модероване самооцінювання» та буде фасилітатором панельної дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції”.
Целіщева Олександра, керівник Центру регіонального розвитку “Топ-Кая”.Має досвід роботи експертом з розробки проектів в Програмі розвитку ООН, консультантом з розвитку та залучення фінансування в Українському католицькому університеті, керівника проектів в різних громадських організаціях.У межах Форуму в якості експерта братиме участь у панельній дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції”.
Чувакова Олександра, координатор соціальних проектів компанії «Майкрософт Україна»,
кандидат наук із соціальних комунікацій. Свою кар’єру почала у громадському секторі, 13 років є волонтером та  автором проекту «Світ без обмежень» для молоді з фізичними обмеженнями. Стажувалася та вивчала ефективні підходи  роботи громадських організацій в Італії, Чехії, Німеччині, Норвегії.  Має 7 річний досвід  років у сфері соціальних  комунікацій. Професійний інтерес – фактори успіху та ефективності співпраці громадських організацій та бізнесу.
У межах Форуму візьме участь в сесії “Співпраця з бізнесом як виклик для ОГС” та проведе майстер-клас “ОГС та бізнес: секрети успішної співпраці”
Шаганенко Поліна, начальник управління стійкого розвитку та організаційного забезпечення компанії “МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ”.Випускниця Російського Університету Дружби Народів, університету Оксфорд та університету Кембридж, вже більше 9 років працює в галузі сталого розвитку. У 2003 році почала свій професійний шлях в компанії «ТНК-ВР Менеджмент» на посаді менеджера з охорони навколишнього середовища, де займалася питаннями, пов’язаними з оцінкою впливу на навколишнє природне середовище, розробкою стратегічних екологічних програм, а також здійснювала екологічний супровід нових капітальних проектів . У 2007 працювала в дослідницькій групі університету Оксфорд в якості аналітика з оцінки виконання зобов’язань у рамках Кіотського Протоколу та впровадженню альтернативних джерел енергії, взятих на себе Російською Федерацією на зустрічі країн «Великої Вісімки» у 2006 році. З листопада 2008 року очолює напрямок з корпоративної соціальної відповідальності в групі компаній “Метінвест”.У межах Форуму візьме участь в сесії “Співпраця з бізнесом як виклик для ОГС”.  
Шейгус Володимир, виконавчий директор ІСАР “Єднання”,
має майже 20-річний досвід професійної роботи в Третьому секторі, розпочавши свою роботу в Донецькому відділені МФ «Відродження» у 1993 році. З 1998 р. особливу увагу приділяє розвитку громад, фондам громад та питанням сталого розвитку. Працював як на боці ОГС, так й на боці програм міжнародної технічної допомоги та донорських організацій. Має багаторічну тренерську практику в Україні та інших державах та практичний досвід побудови співпраці між різними секторами суспільства, яка на місцевому так й на регіональному рівні, практично у всіх областях України. З 2009 р. долучився до розробки механізму Маркетплейс та сьогодні очолює адміністративну команду, яка управляє Маркетплейс в Україні.  У межах Форуму  в якості експерта братиме участь у панельній дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції”.
Шершень Оксана, заступник виконавчого директора – адміністративний директор Transparency International УкраїнаМає значний досвід адміністративної роботи на різних посадах, досвід викладання. Здійснює належне впровадження внутрішніх стандартів та процедур ТІ Україна.У межах Форуму проведе майстер-клас ”Доброчесне врядування. Більше ніж стандарти та процедури. Як це робить Transparency International?
Шимчук Анастасія, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

Сфера зацікавлень – законодавство для неурядових організацій: право на об’єднання та на мирні зібрання. 
Працює з проблематикою виконання Закону України “Про громадські об’єднання”.
У межах Форуму буде ініціатором обговорення “Як привести статути ОГС у відповідність до нового законодавства” за одним із столиків “Українського кафе”.

 

Шкурка Лариса, керуючий партнер Аудиторсько – консалтингової групи “Компас”, провідний аудитор фірми.
Член Правління БФ «Інститут громадянської освіти та суспільних програм». Співавтор книги «Посібник з лізингу». Має великий досвід проведення відкритих і корпоративних тренінгів з фінансів, фінансового та податкового обліку , ПДФО , організаційного розвитку неприбуткових організацій.
У межах Форуму проведе майстер-клас “Анатомія якісного аудиту: оцінка організаційного розвитку за методом зворотнього зв’язку”.
Щербініна Юлія, старший програмний менеджер ПРООН в Україні,
у межах Форуму буде експертом під час панельної дискусії “Організаційний розвиток регіональних ОГС: ключові виклики та тенденції”.