№10

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ”ФОНД ГРОМАДИ ЛУГАНЩИНИ «ХОРС»

Історія створення. Поштовхом до створення ФГЛ «ХОРС» стали: звернення до засновників активних та небайдужих представників громади області, щодо надання допомоги та консультацій з організації та проведення фандрейзингових акцій з пропозиціями фінансової підтримки добрих справ – соціальних проектів організації, а також участь участь команди Фонду в діючій програмі «Школа фондів громад» ICAР “ЄДНАННЯ”, яка дозволила отримати комплекс знань та навичок для створення та розвитку ФГ.

Наша історія у відеоролику.

Наша мета: покращення якості життя мешканців Луганської області через залучення Фонду до вирішення найрізноманітніших актуальних проблем та залучення широкого спектру переважно місцевих ресурсів громади на відповідні благодійні програми Фонду, організовані із заохоченням громади, влади та бізнесу до активних дій задля поліпшення умов життєдіяльності мешканців Луганської області.

Наше бачення: стати лідером громад Луганщини, заохотити всіх її членів до співпраці у вирішенні проблем громад, стати «провайдером» ідей, що призведе до покращення життя та забезпечить сталість громадянського суспільства, розвити культуру філантропії.