№6

Липовецький благодійний фонд громади

НАША ІСТОРІЯ: Знайомство нашої ініціативної групи із концепцією ФГ відбулось в 2011 році, в ході співпраці із Вінницьким фондом «Подільська громада». Так виникла ідея про створення Липовецької благодійної організації у форматі Фонду громади, що і було затверджено установчими зборами і офіційно зареєстровано в березні 2012р.
Фонд має вирішити завдання: створити потребу в благодійності індивіда (або в соціальній відповідальності корпорацій) до стану споживчого попиту, який, на відміну від звичайної потреби, забезпечений купівельною спроможністю; задовольнити цей попит у приватній/корпоративній філантропії громади; виробити у людини/корпорації бажання повторити благодійність. Окрема важлива задача – проводити соціологічні дослідження і моніторинг для визначення проблем громади.

ФОНД ГРОМАДИ МАЄ ДОПОМОГТИ ЛЮДЯМ НАВАЖИТИСЯ НА ДОБРІ СПРАВИ, ЗАЛИШАЮЧИ БАЖАННЯ ПОВТОРИТИ.

НАША СТРУКТУРА: Найвищим органом управління Липовецького благодійного фонду громади є Загальні збори членів організації. Правління є постійно діючим виконавчим органом Організації, що здійснює управління діяльністю Організації у період між загальними зборами. Дирекція організації –адміністративно виконавчий орган. Наглядова рада є органом, який здійснює контролюючі та розпорядчі функції.

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ: З часу заснування ФГ було реалізовано ряд успішних проектів, які отримали схвалення у липівчан, що сприяло зростанню авторитету організації. Липовецький благодійний фонд громади бере участь у програмі «Школа фондів громад» від ІСАР – «Єднання» і ця участь сприймається керівництвом фонду, як надзвичайно важлива діяльність для розвитку і становлення нашої організації як Фонду громади. Cпівпрацюємо із Благодійним фондом Богдана Гаврилишина в рамках проекту «Нова архітектура країни. Від нового покоління – для нового життя». Співпрацюємо із «Подільською агенцією регіонального розвитку» щодо впровадження елементів електронного врядування в практику роботи органів місцевих рад. В жовтні 2012 року було укладено угоду про співпрацю між фондом громади м. Липовця та Асоціацією українських організацій Естонії. В рамках цієї угоди ФГ у партнерстві із Липовецькою міською радою організовує районний відбірковий конкурс міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Квіти України» в м. Таллін.

МИ УНІКАЛЬНІ: За ініціативою та безпосередньою участю. Липовецького ФГ створена ГО «Молодіжне об’єднання – Нова архітектура країни» членами якої є представники молоді, що дозволяє ФГ мати організовану допомогу і підтримку у молодіжному середовищі Липовецької територіальної громади.