№5

Фундація імені князів-благодійників Острозьких

НАША ІСТОРІЯ: Фундація імені князів-благодійників Острозьких заснована в листопаді 1995 року з ініціативи 9-ти громадських організацій Рівненської та Волинської областей. Статус: регіональний благодійний фонд, недержавна неприбуткова незалежна організація. Напрямки діяльності: підтримка малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, залучення громадськості та комерційних структур до справи благодійності, розвиток філантропії, освітня діяльність, соціальне партнерство, реорганізація діяльності та ін.

МИ НАДАЄМО ДОПОМОГУ ТИМ, ХТО ХОЧЕ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ І ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОТРЕБИ ГРОМАДЯН, ГРОМАД, ІНСТИТУЦІЙ.

НАША СТРУКТУРА: Президент фонду, Рада директорів (15 чоловік), бухгалтер, асистент зі зв’язків з громадськістю, добровольці.

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ: Щорічні акції «Літо дітям» та «Різдво для всіх», також діє акція «Врятуймо добру людину», Проект: «Підвищуємо добробут громад», «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури. Проведення серії мобілізаційних (фандрейзингових кампаній)», Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх», Видання та поширення серед благодійних і громадських організацій та соціально відповідальних корпорацій щорічно Всеукраїнського журналу «Вісник благодійництва».

МИ УНІКАЛЬНІ: започаткована у 2005 році Фундацією імені князів-благодійників Острозьких система соціальних знижок – це запровадження соціальних проектів «максі-картка» та «много-картка», що спонукає бізнес до більшої соціальної відповідальності.