№1

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ «ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА» (М. ВІННИЦЯ)

НАША ІСТОРІЯ: За час свого існування фонд «Подільська громада» здобув вагомий авторитет серед мешканців міста, громадських організацій, влади, бізнесу, ЗМІ. Понад 70 місцевих донорів; понад 20 партнерів по всій Україні; 4 партнерських організації з Європи; понад 30 проектів та програм для громади; 52 стаціонарні та 31 переносна скринька для благодійництва, 2 діючих тематичних фонди, близько 2,5 млн. грн. залучених з благодійною метою та необлічима кількість прихильників-вінничан, які готові допомогти, – так виглядає «Подільська громада» в цифрах.

Свою діяльність фонд «Подільська громада» розпочав ще у 2008 році. Справжнього поштовху до нового активного розвитку організації надало залучення до роботи фонду Віктора Бронюка, фронтмена гурту ТіК, Володимира Гройсмана, міського голову, а також інших популярних серед містян осіб: бізнесменів, працівників міської ради, діячів культури, представників ЗМІ, громадських активістів. Завдяки такій команді та підтримці однодумців, стало набагато легше розпочинати та успішно реалізовувати проекти та програми у різних сферах суспільного життя.

Фонд громади розпочав свою роботу з невеликих проектів, аби здобути статус гарної громадської організації, слова якої не розходяться з ділом. Більшість проектів були в партнерстві. Гаслом фонду стало: «Ми допомагаємо тим, хто допомагає іншим».

Згодом «Подільська громада» за фінансової підтримки ІСАР «Єднання» та фонду Ч.С. Мотта отримав унікальну можливість навчання у «Школі фондів громад», яке, в свою чергу, спонукало до якісних змін в управлінні та й всій діяльності. Фонд почав відходити від багатьох «одноразових» проектів, створювались нові постійно діючі благодійні програми, тематичні фонди, через які підтримувались ініціативи громадських організації з метою вирішення цілого ряду соціальних проблем.

МИ БАЧИМО СЕБЕ ЦЕНТРОМ, ЩО ЗАЛУЧАЄ РЕСУРСИ ТА ОБ’ЄДНУЄ ЗУСИЛЛЯ ГРОМАДИ, БІЗНЕСУ ТА ВЛАДИ ЗАДЛЯ ВИРІШЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ.

Для досягнення цієї мети ми працюємо над:
створенням постійного недоторканного капіталу фонду (5 млн.) для впровадження соціальних програм за рахунок використання відсотків;
створенням ряду іменних , тематичних та родинних фондів, до яких долучається уся громада;
збільшенням кількості постійно діючих проектів;
створенням мережі партнерських відносин з організаціями та ініціативними групами з метою спільної реалізації програм та проектів;
розвитком партнерських відносин з міжнародними організаціями;
покращенням матеріально-технічного забезпечення фонду, збільшенням кількості працівників фонду.

НАША СТРУКТУРА: Загальні збори – вищий колегіальний орган управління, наглядова рада – розпорядчий та контрольний орган, виконавча дирекція та Почесні Члени Фонду.

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ: ми визначаємо соціально-економічні потреби місцевої громади та беремо активну участь у їх задоволенні шляхом заохочення благодійних пожертв і акумуляції ресурсів. Ми пропонуємо нові підходи до розвитку благодійності у громаді через реалізацію благодійних проектів, програм, створення тематичних, іменних, родинних фондів, сприяння розвитку індивідуальної благодійності. Діючі програми: «Дворовий спорт», «Через досвід до успіху», «Комп’ютер другу», «Театр Садовського – доступний для всіх», «Школа доступна для всіх». Тематичні фонди: «Одна копійка», «Краплина життя». Корпоративний фонд гурту «ТІК». Конкурси грантів: в рамках корпоративного фонду гурту «ТІК», в рамках благодійної програми «Вінниця – це моє місто».

МИ УНІКАЛЬНІ! Ми об’єднуємо навколо себе справжніх патріотів свого міста, тих, хто по-справжньому вболіває за його процвітання. Саме тому до правління фонду входять відомі вінничани: музиканти, бізнесмени, журналісти, лікарі, представники громадських організацій. Головою правління нашого фонду є фронтмен відомого українського гурту «ТІК» – Віктор Бронюк – людина, знана та любима не лише у Вінниці та по всій Україні, але й за її межами, чию думку поважають та до кого прислухаються.

Двері нашого офісу відкриті для всіх – тут народжуються нові ідеї, реалізуються найкращі проекти, збирається численна кількість відданих активістів.

І найголовніше: для фонду «Подільська громада» не буває чужих проблем! Ми завжди намагаємося допомогти тим, хто цього дійсно потребує.

«Ми допомагаємо тим, хто допомагає іншим»!