№7

Фонд громади Вознесенська

НАША ІСТОРІЯ: В 2004 р. наша організація була зареєстрована, як місцевий благодійний фонд, який займався вирішенням проблемних питань в сфері освіти та соціального захисту. В липні 2011 р. наша організація пройшла конкурсний відбір та була включена до роботи «Школи фондів громад», що реалізується ІСАР «Єднання» за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта. Участь у навчальних заходах та конференціях, зустріч з міжнародними та вітчизняними експертами, обмін кращими практиками, проблемами та досягненнями всередині мережі «пілотних» фондів громад України – дозволило нам познайомитись з концепцією роботи фонду громади. В серпні 2012 р. за ініціативою місцевих громадських активістів було прийнято рішення про створення Фонду громади Вознесенська – міської благодійної організації покликаної об’єднати зусилля усіх небайдужих мешканців задля підтримки громадських ініціатив спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.

МИ ПРАГНЕМО ДОПОМОГТИ МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ М.ВОЗНЕСЕНСЬКА САМОСТІЙНО ТА ЕФЕКТИВНО ВИРІШУВАТИ ВЛАСНІ СОЦІАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, СПРЯМОВУЮЧИ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ НА АКТИВНІ ДІЇ ТА ПІДВИЩЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВЛАСНИЙ РОЗВИТОК.

Ми бачимо себе лідером громади, який будує продуктивні та рівноправні відносини з місцевою владою, бізнесом та громадськістю на засадах прозорості, підзвітності, професіоналізму, незалежності та ефективності. Ми досягнемо цієї мети через розвиток місцевої філантропії та популяризацію благодійності в громаді, через розвиток волонтерства, через захист прав та інтересів мешканців громади, а також розвиваючи громадянське суспільство.

НАША СТРУКТУРА: Загальні збори – вищий колегіальний орган управління, Правління – розпорядчий та виконавчий орган, Ревізійна комісія – контролюючий орган, виконавча дирекція фонду.

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ: ми працюємо над такими благодійними програмами:
1. «Играем вместе» – залучення місцевої громади до вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку дітей на спортивно – ігрових майданчиках білля житлових будинків.
2. «Моя школа» – запровадження інноваційних освітніх практик та поліпшення умов навчання дітей в учбових закладах.
3. «Банк молодіжних ініціатив» сприяння реалізації творчого та інноваційного потенціалу молоді за допомогою фінансової підтримки її соціальних ініціатив.
4. «Врятуємо добру людину» – допомогти малозабезпеченим родинам у залученні коштів для порятунку життя і здоров’я членів їх сімей шляхом проведення прозорих і відкритих благодійних акцій і кампаній за партнерської участі волонтерів, благодійних і релігійних організацій, торгівельних мереж, банків та ЗМІ.

МИ УНІКАЛЬНІ: Ми допомагаємо звичайним людям з невеликими активами стати справжніми благодійниками та творити великі зміни в своїй громаді. Ми розвиваємо благодійність та філантропію в громаді крізь призму української культури та традицій. Ми допомагаємо простим мешканцям нашого міста повірити у власні сили, знайти однодумців та спільними зусиллями зробити життя в нашій громаді кращим.