Банк молодіжних ініціатив Приірпінського фонду громади

17 листопада 2012 року в готелі «Ірпінь» у рамках відзначення Міжнародного Дня сутдента відбувся молодіжний захід у форматі вечірки, на якому була здійснено презентацію проекту «Молодіжний банк ідей». Захід зібрав молодих активістів не тільки з Приірпіння, але й сусідніх міст: Ворзель, Буча, Гостомель, Ірпінь, Коцюбинське, Боярка. Вечір знайомства, представлення досвіду, обмін позитивом та багато гарного настрою – все в одній зустрічі. Завданням заходу було не лише гарно та весело провести час разом, але й поділитися кращими практиками молодіжної діяльності у своїх містах. Таким чином «Приірпінський фонд громади» започаткував програму «Молодіжний банк ідей».

“Молодіжний банк ідей” – це не лише надання грантів, це особиста програма розвитку, яка формує в молодих людях почуття власної гідності і впевненість у собі, надає їм можливість отримати нові навички в сфері лідерства, командної роботи, прийняття рішень, вирішення проблем, комунікації, ведення переговорів, складання звітів, навички презентацій, управління подіями, надання інтерв’ю і багато, багато іншого.

Проект «Вісім життєвих компетенцій, що змінюють поведінку» став гарним початком Програми “Молодіжний банк ідей”. Завданням проекту було сформувати міцну та підготовлену команду молодих активістів, що пройдуть відповідні тренінги з проектування, подадуть на конкурс грантів та реалізують свої проекти (вони самі і визначать проекти до фінансування), і таким чином матимуть досвід управління проектами. Оскільки лише той, хто вже писав та виконував проекти, може мати право оцінювати інші та визначати обсяги фінансування для них.

Команда Молодіжного банку Ірпеня сформувалася! Це представники активної молоді різних міст регіону Приірпіння, що працюють спільно та злагоджено. В рамках конкурсу міні-грантів надано 10 грантів (із 12 заявлених проектів), виконано 10 чудових молодіжних проектів, головна мета яких – покращення якості життя регіону силами молоді.

Виконані проекти можна переглянути на сайті Фонду http://irpin-fd.org.ua/

А так закінчився один із тренінгів https://www.youtube.com/watch?v=87r7V5jWYRY

Спільна творча робота команди МБ https://www.youtube.com/watch?v=q0UoPvdQrvI

Фотогалерея тренінгів, проектів, поїздок молоді http://irpinfond.io.ua/album