Банк молодіжних ініціатив Цюрупинського фонду громади

Цюрупинський Фонд громади розпочинає постійно діючу благодійну програму «Банк молодіжних ініціатив».

Мета програми – сприяння реалізації творчого та інноваційного потенціалу молоді за допомогою фінансової підтримки її соціальних ініціатив. Цільова група – молодь міста Цюрупинська у віці від 12 до 18 років.

Коли ми чуємо «молодіжний банк», то перша асоціація приблизно така: це комерційний банк, який працює з молоддю, дає кредити, приймає вклади. Насправді молодіжний банк – це дещо абсолютно інше. Це благодійна молодіжна програма. Це банк ідей, банк соціально значимих проектів, банк молодих та ініціативних людей, які готові допомагати іншим людям та місцевій громаді. Молодіжний банк будується на вмінні і досвіді самих молодих людей тим самим, допомагаючи їм розкритися та реалізувати свій потенціал. Беручи участь в роботі молодіжного банку, підлітки отримують досвід, як правило, недоступний їх одноліткам, – досвід управління проектами, прийняття фінансових рішенні, роботи в команді, зміни міського середовища, практичного втілення своїх ідей і та багато іншого.

Завдання програми:
1.Проведення благодійної акції «Твоя ініціатива» направленої на збір коштів для проведення конкурсу соціальних проектів серед молоді.
2.Навчання активних молодих людей основам соціального проектування і фінансового менеджменту.

Створення активу Молодіжного банку – волонтерів, які проводять для своїх однолітків навчання, конкурси соціальних проектів, фінансують кращі ідеї і допомагають втілити їх в життя. Проведення 2 рази на рік відкритого конкурсу соціальних проектів серед юніорів. Реалізація соціальних проектів направлених на поліпшення якості життя в місті молодими людьми.

Інвестуючи в молодь – Ви інвестуєте у Ваше майбутнє!

А.Радіонова, голова Цюрипинського фонду громади ім.Софії Фальц-Фейн