Гранти з організаційного розвитку ОГС

Гранти з організаційного розвитку надаються на конкурсній основі в межах Платформи розвитку громадянського суспільства (далі Платформа), яка впроваджуватиметься завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту зміцнення потеціалу громадянського суспільства та Уряду Швеції (SIDA) в рамках проекту “Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства”.

Завдяки участі у Платформі розвитку громадянського суспільства ви зможете:

1. Провести оцінку організаційної спроможності, що дозволить Вам визначити основні потреби та скласти індивідуальний план розвитку Вашої ОГС.

2. Отримати грант з організаційного розвитку та “придбати” за нього тренінг, консультацію, семінар, експертну допомогу чи інші необхідні послуги, які відповідатимуть індивідуальним потребам вашої організації та допоможуть виконати власний план  організаційного розвитку.

Через конкурс грантів Платформа має на меті посилити ОГС, які є активними у суспільстві та зацікавлені у власному організаційному розвитку. Більш спроможні ОГС здатні розробляти та/або виконувати якісніші проекти та програми, що приводить до значущих соціальних змін у суспільстві.

Будь ласка, дивіться повну інформацію про конкурс у Запрошенні до участі у конкурсі грантів з організаційного розвитку ОГС, а також у відповідних додатках.