Гранти з розвитку організаційних та технічних спроможностей в сфері ВІЛ/СНІД

Гранти з розвитку технічних та організаційних спроможностей ВІЛ/СНІД сервісних ОГС та державних установ надаються  в рамках проеку USAID «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні» організаціям та установам, які працюють на території Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Черкаської, Полтавської та Запорізької областей.

Основними завданнями даного конкурсу грантів з розвитку технічної та організаційної спроможності ВІЛ/СНІД сервісних організацій є:

  • розвиток професійної кваліфікації ВІЛ/СНІД сервісних організацій та державних установ;
  • покращення програмної ефективності ВІЛ/СНІД сервісних організацій та державних установ;
  • підвищення впливу ВІЛ/СНІД  сервісних організацій на місцевому рівні та державних установ;
  • підвищення життєздатності ВІЛ/СНІД сервісних організацій та державних установ.

Програма з організаційного розвитку ВІЛ/СНІД ОГС та державних установ виконується в межах Проекту USAID “Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні”, який впроваджується міжнародною організацією Пакт (Pact) у партнерстві з Фемілі Хелс Інтернешнл. Партнером Програми з розвитку технічної та організаційної спроможності у сфері ВІЛ/СНІД ОГС та державних установ є Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” (ІСАР “Єднання”).

Будь ласка, дивіться повну інформацію про конкурс у Запрошенні до участі у Програмі грантів з  розвитку технічних та організаційних спроможностей ВІЛ/СНІД сервісних ОГС та державних установа також у відповідних додатках.

Будь ласка зауважте, що для отримання гранту для сервіс-провайдерів, які організовують тренінги (навчання) для ВІЛ-сервісних організацій заявники мають відповідати особливим критеріям. На участь у конкурсі подається окрема Форма заявки та додатки

Для оформлення програмного звіту під час виконання проекту необхідно вести спеціальні форми, які залежать від форми роботи: