Актуальні конкурси проектів для українських громадських організацій

CIVIC Translations, спеціалізована на третьому (громадському) секторі компанія, що надає послуги перекладу та консультаційну підтримку підготовки проектних заявок, люб’язно ділиться з нами інформацією щодо актуальних конкурсів проектів для українських громадських організацій:

 

І. Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії 2014
Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у  конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Заявки на загальний конкурс приймаються постійно, не існує кінцевого терміну подачі заявок  – конкурс є постійно діючим. Максимальна сума фінансування одного проекту складає 24 000 доларів США. Тривалість проектів не може бути більшою за один рік. Грантові заявки необхідно подавати двома мовамианглійською та українською.

Про Фонд сприяння демократії: Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Фонд сприяння демократії – це цілеспрямований, але гнучкий механізм, якій забезпечує фінансову  підтримку унікальних та перспективних проектів, особливо таких, що сприяють розвитку спроможності та самозабезпечення НДО в Україні.

Гранти надаються виключно українським організаціям, що мають статус недержавних та неприбуткових. До таких належать: громадські організації (асоціації), благодійні фонди та аналітичні центри.
Заявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду.

Детальніше про Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії, всі вимоги до проектів та процес подання заявок можна дізнатися на сайті Посольства США в Україні (розділ «Програми і гранти»).

ІІ. Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні. Грантовий конкурс “Протидія торгівлі людьми”
Фонд сприяння демократії Посольства США запрошує українські громадські організації взяти участь у конкурсі проектів, спрямованих на попередження торгівлі людьми в Україні, судове переслідування та покарання злочинців, залучених до торгівлі людьми, а також захист потерпілих від торгівлі людьми.

Грантові заявки необхідно подавати двома мовами: англійською та українською. Кінцевий термін подачі всіх заявок – 4 лютого 2014 року о 12:00. Максимальна сума фінансування одного проекту складає 24 000 доларів США.

Фонд сприяння демократії зацікавлений у фінансуванні проектів, які: запропонують інноваційні підходи в протидії торгівлі людьми, зможуть підвищити рівень громадської обізнаності населення, створити та зміцнити політичну волю, залучити ресурси до боротьби із торгівлею людьми, а також посилити юридичні та інституційні спроможності організацій, які необхідні для попередження торгівлі людьми.

За інформацією від Посольства США в Україні, громадські організації можуть подавати заявки на отримання гранту від Фонду сприяння демократії лише на один конкурс: на “Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії” АБО на конкурс “Протидія торгівлі людьми”.

ІІІ. Конкурс грантів Фінського Фонду Місцевого Співробітництва 2014
Посольство Фінляндії в Україні оголосило змагання грантів за програмою Фінського Фонду Місцевого Співробітництва на 2014 рік. Аплікаційна форма англійською мовою та усі необхідні додатки потрібно надіслати до Посольства, не пізніше 16:00, 2 лютого, 2014 року.
Бюджет проектуне повинен перевищувати 50 000 євро; запропонований проект не може бути підтриманий, якщо він повністю впроваджується та фінансується за рахунок Фонду. Тривалість проекту не повинна перевищувати 12 місяців.

Про Фінський Фонд Місцевого Співробітництва: Фонд спрямованний на підтримку ініціатив місцевих Неурядових Організацій (НДО), науки і технологій суспільства, університетів та інших навчальних та науково-дослідних інститутів, незалежних ЗМІ, громадських адміністрацій та культурних закладів, Торгових Палат, організацій, що сприяють експорту та інвестиціям, підприємствам, організаціям ринку праці та іншим установам, таким як: фундації, релігійні громади або урядові установи, які прагнуть сприяти нижче вказаним цілям, Громадянські Організації (ГО) та регіональні установи.

Прийнятність проектів: проекти, яким буде надано фінансування, – ті, які стосуються прав людини, особливо питань гендерної рівності; та демократії та належного урядування.

Детальніше про змагання грантів Фінського Фонду Місцевого Співробітництва 2014, всі вимоги до проектів та процес подання заявок можна дізнатися на сайті Посольства Фінляндії в Україні (розділ «Актуальна інформація»).

IV. Європейська Комісія оголосила конкурси проектів, в межах яких українські НУО та місцеві органи влади можуть отримати гранти на суму від 400 тис. Євро до 4 млн Євро.

Конкурси проектів складатимуться з двох етапів, на перший з яких заявники повинні подавати концепції проектних заявок.

Конкурс: Supporting the Eastern Partnership cities in the implementation of Sustainable Energy Action Plans (SEAPs) under the Covenant of Mayors («Підтримка міст країн Східного партнерства в упровадженні Планів дій сталого енергетичного розвитку в межах «Пакту мерів»)
Загальна мета конкурсу: мобілізувати місцеві органи влади в країнах Східного партнерства для впровадження пілотних проектів, включених до Планів дій сталого енергетичного розвитку в межах «Пакту мерів», і, таким чином, скоротити розрив між Планами дій сталого енергетичного розвитку та їх практичною імплементацією.
Максимальна сума гранту: 1 500 000 Євро
Кінцевий термін подання концепцій: 21 березня 2014 р.

Конкурс: Investing in People (Development Cooperation Instrument) Supporting public health institutes («Інвестування в людей (Інструмент співпраці з метою розвитку) Підтримка інститутів охорони здоров’я»)
Загальна мета конкурсу: сприяння захисту та зміцненню здоров’я населення шляхом аналізу і консультування з питань політик.
Максимальна сума гранту: 4 000 000 Євро
Кінцевий термін подання концепцій: 17 березня 2014 р.

 

 

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

On Січень 29, 2014, posted in: Новини, Цікава інформація by

Leave a Reply