У Чернівцях відбудеться регіональний Форум розвитку громадянського суспільства

18 березня 2015 року у приміщенні Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича відбудеться регіональний Форум розвитку громадянського суспільства на тему «Культура миру: єдність у різноманітності». Головна мета Форуму – актуалізувати спроможності, які є необхідними для громадських та благодійних організацій задля розбудови та утвердження культури миру в Україні.

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства – це унікальний майданчик для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку громадських об’єднань. Формат роботи Форуму включатиме як традиційні майстер-класи та «круглі столи», так і виставки кращих проектів та презентації донорських ініціатив.

До обговорення у ході Форуму заплановані такі теми: «Як діяти громадській організації в умовах постійних змін?», «Вирішення конфліктів та медіація», «Спроможності аналізу та критичного підходу як протидія інформаційній пропаганді», «Спроможності для впровадження реформ на місцевому рівні», «Участь громади в розробці політик на місцевому рівні» та багато інших. Кращі громадські об’єднання поділяться своїм практичним досвідом у сфері роботи з громадою, діалогу з владою, активізації волонтерського руху, впровадження реформ та адвокасі-кампаній. Також у програмі Форуму – суспільно-важлива дискусія «Яка «українська ідея» об’єднає Україну?» за участю провідних інтелектуалів, митців, журналістів та громадських активістів західної та центральної України.

До участі в роботі регіонального Форуму розвитку громадянського суспільства запрошуються представники благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим. Участь у Форумі є відкритою за умови попередньої реєстрації.

Зверніть, будь ласка, увагу! Реєстрація триває до 13 березня. Підтвердженням реєстрації є лист, який надійде на електронну скриньку, зазначену при реєстрації. До участі в роботі Форуму запрошуються представники усіх областей України, однак перевага буде надаватися представникам Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Вінницької, Закарпатської та Чернівецької областей.

*****

Регіональний Форум розвитку громадянського суспільства проводиться ІСАР «Єднання» завдяки фінансуванню Уряду Швеції (SIDA) у межах проекту «Механізм Маркетплейс для розвитку громадянського суспільства» та завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства».

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

On Березень 2, 2015, posted in: Новини by

Leave a Reply