Конференція “Благодійна Київщина”

2 жовтня у м.Березань відбулася перша регіональна конференція “Благодійна Київщина”, організована та проведена “Фондом громади м. Березань”.

Конференція висвітлила різні аспекти благодійної та громадської діяльності організацій “третього” сектору Київської області. З вітальним словом до учасників конференції звернувся головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю Департаменту інформації та комінукацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Олександр Ільєнко.

Участь у роботі конференції взяли директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська, директор Центру волонтеріату “Добра воля”  Тетяна Лисенко, менеджер “Фонду братів Кличків” Анна Дьяченко.  Перша частина конференції була присвячена опрацюванню ролі та місця благодійних та громадських організацій у суспільстві.

Друга, пообідня частина роботи, була спрямована на підвищення розуміння суті та функцій фонду громади як неурядової благодійної організації, спрямованої на покращення якості життя жителів громади, на території якої працює фонд. Наталія Климова, представник “Школи фондів громад” (програми, яка впроваджується ІСАР “Єднання” за фінансування Фонду ім.Ч.С.Мотта) коротко окреслила відмінності фонду громади від інших форм територіальної організації благодійності. Андрій Дручинський, виконавчий директор фонду “Подільська громада” запевнив усіх присутніх у важливості доброчесного врядування для фонду громади. Василь Джурабаєв, президент “Асоціації відродження Грицева” переконав учасників конференції у тому, що навіть у маленькій сільській громаді цілком можливо організувати роботу фонду громади та зробити його справді дієвим. Лариса Польська, директор Херсонського благодійного фонду громади “Захист” наголосила на важливості організувати діяльність фонду громади прозорою, публічною та підзвітною. Анастасія Попсуй, директор “Фонду громади Приірпіння”, розповіла про механізми та принципи, які роблять роботу фонду громади гнучкою та відкритою.

На завершення роботи конференції Алла Новікова, директор “Фонду громади м.Березань”, коротко окреслила шлях, що пройшов фонд з моменту створення та до сьогодні, поядкувала усім присутнім за роботу та запросила усіх охочих та зацікавлених доєднуватися до роботи “Фонду громади м.Березань”.

Відеозвіт конференції “Благодійна Київщина” можна переглянути за посиланням.

Share to Facebook
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

On Жовтень 3, 2013, posted in: Новини, Новини партнерів by

Leave a Reply