Зустріч у Представництві ЄС: «Адміністративні послуги в Україні: стан справ» (11 квітня 2014 р.)

11 квітня 2014 року в Представництві ЄС в Україні в рамках Щорічної конференції грантерів ЄС відбулася зустріч «Адміністративні послуги: стан справ», яка була підтримана проектом, що фінансує ЄС «Зміцнення потенціалу недержавних структур для підтримки реформ та підвищення підзвітності державного сектору» за організаційної підтримки ІСАР «Єднання». У зустрічі взяло участь понад 30 представників ОГС, представників органів державної влади та представництва ЄС в Україні.

Учасників зустрічі привітали Коломб де Мерсей та Станіслав Топольницький з Представництва ЄС в Україні.

Із доповіддю “Реформування системи надання адміністративних послуг в Україні: погляд влади” виступив Олександр Данилюк, радник Віце-премєр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Віктор Тимощук висвітлив «Основні перспективні та проблемні моменти у сфері організації надання адміністративних послуг на сьогодні: погляд громадськості».

Після цього відбувся “круглий стіл” «Як побудувати діалог між громадськістю та владою для реформування системи надання адміністративних послуг в Україні, використавши «вікно можливостей», де були гостро поставлені питання про виклики, що стоять сьогодні перед владою та громадою, обговорені можливі шляхи для порозуміння і ефективності організації роботи для різних верств і представників громад.

Також на зустрічі були представлені вже досягнуті результати реалізації проектів, підтриманих ЄС у сфері реформування адміністративних послуг, а також виклики, які краще вирішувати, співпрацюючи один з одним.

Модерувала захід директор програм ІСАР “Єднання” Оксана Руда.

Підсумовуючи зустріч, учасники зазначили, що це був надзвичайно корисний та вчасний діалог між владою та громадськими організаціями.

Детальний фотозвіт заходу можна знайти за посиланням.