Щорічна зустріч грантерів програми ЄС (10-11 квітня 2014 р.)

Шановні колеги,

Нагадуємо, що щорічна зустріч грантерів програми ЄС відбудеться 10-11 квітня 2014 р. в м.Києві. Захід організований за підтримки проекту “Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу”.

Перший день буде присвячений актуальним питанням управління проектами та подальшій взаємодії, а другий день – питанням адміністративних послуг та співпраці між проектами. Попередня програма заходу – за цим посиланням.

Ми запрошуємо по 2 особи з кожного проекту – представника організації-заявника та представника однієї з партнерських організацій в проекті.

Прохання зареєструвати представників для участі у заході у он-лайн формі за цим посиланням.

10 квітня 2014 р. заплановано проведення презентації Ваших проектів. Для цього підготуйте, будь ласка, презентацію проекту у модифікованому форматі «Печа-куча» (10*15). Методика “Печа-куча” виглядатиме на нашій зустрічі наступним чином. Автор по черзі демонструє 10 слайдів по 15 секунд кожен, супроводжуючи їх коментарями (слайди змінюються автоматично). Уся презентація триває 2 хвилини 30 секунд. Формат «Печа-куча» дозволяє зробити презентації короткими та динамічними. 15-секундне обмеження не дозволяє говорити забагато. В результаті – сказано найважливіше, увагу публіки не загублено, зацікавленість проектом зростає. 
Прохання у свою презентацію включити інформацію про вашу організацію, організації-партнерів, назву проекту, мету, очікувані результати та іншу, важливу на ваш погляд, інформацію. Такий формат презентації передбачає, що слайди не дублюють інформацію, яку ви представляєте усно, а лише підтверджують та ілюструють її.
Просимо надіслати вашу презентацію (у форматі PowerPoint) до 12 год. 7 квітня 2014 року на адресу csdialogue.eu@isar.net.ua

Після раунду із 6 презентацій відбуватиметься обговорення презентацій у форматі «Світове кафе». Кожен із тих, хто представляв свій проект стає «господарем/ведучим» столика. Всі ж інші учасники можуть підійти до кожного столика і обговорити представлені проекти, уточнити, обмінятися контактами. У кожному раунді «Світового кафе» буде 6 столиків і всього 20 хвилин для спілкування та обговорення.
«Світове кафе» — всесвітньо відома технологія, яка дозволяє залучити у процес обговорення колективний інтелект учасників і закликає до багаторівневого діалогу. «Світове кафе» дозволяє створити майданчик для рефлексії отриманого досвіду, планування і створення нових творчих ідей і продуктів. Розмова між учасниками є творчим процесом, що сприяє обміну знаннями та досвідом, а також створенню можливостей для подальшого співробітництва. Проводитися дана технологія може в групах будь-якого розміру. Рух учасників поміж столиками не обмежується.

Щодо питань логістики:

  • зустріч розпочинається о 10:00 в приміщенні готелю Holiday Inn Kiev, за адресою м. Київ, вул. Червоноармійська, 100 
  • для іногородніх учасників заброньовані номери у цьому ж готелі Holiday Inn Kiev 
  • 11 квітня 2014 р. наша зустріч відбуватиметься в в приміщенні Делегації ЄС в Україні за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 101

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Оксани Рудої, директора програм ІСАР “Єднання” за тел. +38 095 5945659, +38 044 2010161, csdialogue.eu@isar.net.ua або до Володимира Шейгуса, Виконавчого директора ІСАР “Єднання” за телефонами +38 050 4728989.

З повагою,
Організаційній комітет