Мережа регіональних партнерів


Дев’ять Регіональних опорних пунктів підтримки ОГС ІСАР «ЄДНАННЯ» 

Роль таких пунктів – сприяння розвитку ОГС в регіонах України через надання різних форм допомоги – від інформаційної підтримки до практичної допомоги у виконанні їхніх програм та проектів. Регіональні опорні пункти також слугують інформаційними вузлами для збору даних для діяльності ІСАР «Єднання» та для розповсюдження інформації про наші програми та заходи в регіонах України.

Уся територія України була розподілена на 9 регіонів, в кожному з яких був створений опорний пункт. Регіональні опорні пункти підтримки ОГС ІСАР «ЄДНАННЯ» працюють не тільки для ОГС великих міст кожної області, але й для організацій кожного невеликого містечка та села.

ОГС можуть звертатися до відповідних опорних пунктів ІСАР «ЄДНАННЯ» у себе в регіоні для того, щоб отримати відповіді на чисельні питання щоденного існування та виживання ОГС – від проблеми з реєстрацією до механізмів співпраці із засобами масової інформації. Вони можуть отримати консультацію про те, з ким співпрацювати для більш успішного впровадження різних заходів – у громаді ОГС, органах влади та у приватному секторі. Їм допоможуть визначити, хто саме у владі відповідає за певні питання життя громади та як заохотити владу до співпраці. До послуг ОГС – створені силами мережі бібліотеки, зібрана інформація про ресурси в Києві чи інших регіонах. Через мережу ІСАР «Єднання» ОГС в регіонах можуть дістати необхідну їм інформацію від експертів у Києві або інших регіонах. Пункти мережі допомагають створенню партнерства різних представників територіальних громад для вирішення проблем на місцевому рівні.

Регіональні опорні пункти дозволяють підвищити ефективність впровадження усіх програм та заходів ІСАР «ЄДНАННЯ» в регіонах України. В рамках програми «Школи громадської ініціативи» вони допомагають проводити семінари та тренінги. Вони відіграють ключову роль при моніторингу стану ОГС на місцях, збирають інформацію з соціальної та екологічної проблематики в регіонах та відомості стосовно нужд та потреб ОГС.

Чернігівська, Житомирська та Київська області: ІСАР «ЄДНАННЯ», Київ.
Львівська, Волинська та Рівненська області: Регіональне агенство стійкого розвитку, Львів.
Тернопільська, Хмельницька та Вінницька області: Подільське екологічне товариство, Хмельницький.
Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області: Асоціація «Еко-Екс», Ужгород.
Республіка Крим: Громадська Рада дитячих та молодіжних організацій «Гея», Джанкой.
Донецька, Луганська та Дніпропетровська області: Еколого-культурний центр «Бахмат», Костянтинівка.
Харківська, Сумська та Полтавська області: Екологічна група «Печеніги», Харків.
Запорізька, Кіровоградська та Черкаська області: Асоціація екологічної освіти, Запоріжжя.
Одеська, Миколаївська та Херсонська області: Південне відділення ІНЕКО, Миколаїв.