Тендер на створення відео-фільму про І Форум з організаційного розвитку

ІСАР «Єднання» оголошує конкурс на створення відео-фільму про І Форум з організаційного розвитку, який відбувся 19-20 листопада 2012 року в м. Києві.

Форум з організаційного розвитку став непересічним явищем у житті третього сектору України. Захід зібрав рекордну кількість учасників та став наймасштабнішим майданчиком для обговорення проблем організаційного розвитку та дискусій навколо порядку денного у цій сфері. Сьогодні, через півроку після проведення Форуму є нагальна потреба в узагальненні його результатів та переоцінці винесених уроків. Довготривалі наслідки Форуму (особливо у сфері зміцнення організаційної спроможності НУО-учасників Форуму) потребують унаочнення та широкої популяризації. З цією метою необхідно опрацювати всю наявну інформацію про Форум та створити відео-фільм для її розповсюдження.

Створення фільму включає в себе такі види робіт:

  1. Створення концепції фільму, розробка творчого плану та хронометражного сценарію;
  2. Обробка наявного відео- та фотоматеріалу;
  3. Відео-зйомка нових сюжетів за потребою згідно розробленого сценарію;
  4. Монтаж та графічна обробка фільму.

У результаті ІСАР «Єднання» планує отримати завершений відеофільм, який буде універсальним інструментом популяризації ідеї організаційного розвитку, популяризації механізму Маркетплейс та популяризації наступних Форумів з організаційного розвитку.

Вартість робіт та послуг по створенню такого фільму не повинна перевищувати 10 000 грн.

Зацікавлених просимо надсилати пропозиції та орієнтовну вартість робіт до 15 травня 2013 року електронною поштою ednannia@isar.net.ua